EDYCJA XIII, CZERWIEC Szkoła Mentorów Kariery

Start: czerwiec 2024

Dla naszych rodziców i dziadków niewyobrażalne było, że można zmieniać ścieżkę kariery kilka razy w życiu. W dzisiejszych czasach to jest norma i nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z nas ma wybór i możliwość poszukania pracy, która będzie dawała satysfakcję i radość. Ale wiele osób potrzebuje wsparcia w takim procesie, dlatego rośnie zapotrzebowanie na ekspertów, którzy poprowadzą w zmianie zawodowej.

I właśnie dlatego powstała Szkoła Mentorów Kariery. Uczę w niej SYSTEMU do wspierania w karierze innych. Przygotowuję do dzielenia się wiedzą za pieniądze.

Zapisz się na listę oczekujących!

Po zapisie otrzymasz kilka listów o tym, „z czym się je” rola mentorki kariery. Jeśli będziesz zainteresowana, porozmawiamy. Wybierzesz odpowiednią dla siebie datę i godzinę. Rozmowa odbędzie się na platformie Clickmeeting i potrwa 30 min.

Jeśli jesteś gotowa:

Zapisz się na listę i porozmawiajmy.

Zobacz opinie absolwentek Szkoły

Natalia Wijata

Kasia Szeremeta

Marta Musioł

Dla kogo jest Szkoła Mentorów Kariery?

Na pokładzie naszej Szkoły są kobiety z HR, menedżerki, specjalistki, coachinie, trenerki, doradczynie zawodowe, nauczycielki, kobiety chcące się przebranżowić. Łączy je jedno: CHCĄ WYKORZYSTAĆ SWOJE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI, ABY SKUTECZNIE WSPIERAĆ INNYCH W ZMIANIE ZAWODOWEJ. Zrobiły pierwszy krok ku realizacji swoich marzeń. Nie przełożyły działania „na później”.

Dla tych, które zaczynają wspieranie innych w karierze. Pomagają znajomym, i mówią im, że się do tego nadają. Chcą odważyć się na prowadzenie procesów za wynagrodzenie. Potrzebują systemu pracy, narzędzi i odwagi do działania.

Dla tych, które już wspierają innych w rozwoju. Chcą dołożyć nową usługę do swojej oferty, potrzebują uporządkować swoją wiedzę lub rozpocząć pracę z inną grupą odbiorców. Dzięki temu mogą zwiększyć swoje dochody.

Dla tych, które chcą inaczej. Szukają nowej drogi dla siebie. Mają już dość pracy dla innych lub myślą o swoim życiu zawodowym w dłuższej perspektywie nie chcąc vyć wyłącznie zależne od pracodawcy. Chcą zacząć działać „na siebie” i „po swojemu”. Lubią kontakt z drugą osobą, cieszą je sukcesy innych, potrafią słuchać. Potrzebują systemu i praktyki, aby wejść w nową rolę.

Co mówią absolwentki ubiegłych edycji?

Zobacz rekomendacje absolwentek Szkoły Mentorów Kariery