Szkoła Mentorów Kariery INDYWIDUALNY PROGRAM MENTORINGOWY

Wspieram tych, którzy wspierają innych w rozwoju kariery. Lub chcą zacząć to robić.

Przygotuję Cię do roli Mentora Kariery.

Nauczę Cię SYSTEMU, dzięki któremu skutecznie przeprowadzisz klienta przez proces zmiany zawodowej.

Pomogę Ci wypłynąć na szeroki ocean mentoringu kariery. Będę dmuchać w żagle i zachęcać do działania.

WIĘCEJ O MNIE

Gośka Dziubała

PROGRAM MENTORINGOWY oznacza indywidualne wsparcie na każdym etapie procesu. Nie tylko przerabiamy materiał, ale i dogłębnie omawiamy efekty Twojej pracy. Wnikliwie analizujemy Twoje emocje i refleksje na temat omawianych narzędzi. Korzystasz z obecności wykładowcy i zadajesz pytania. Dużo pytań 🙂

Przejdziemy wspólnie przez program Szkoły Mentorów Kariery. System, wiedza, narzędzia, przykłady to jedno, ale zdobędziesz o wiele więcej. Zaczniesz wdrażać w życie wszystko to, co poznałaś. Będziesz prowadzić samodzielny proces mentoringu kariery z osobą, która potrzebuje wsparcia w zmianie zawodowej. Koniec z teorią i kursami online odkładanymi na wirtualną półkę i wieczne nigdy. Zapraszam Cię do praktykowania.

Zajęcia indywidualne 1:1 są dopasowane do Twojego kalendarza, czyli spotykamy się w ustalonym przez nas terminie. Ty – kursant i ja – wykładowca.

Ty dyktujesz tempo naszych spotkań. Zazwyczaj jedna sesja trwa 2 godziny. Możemy spotykać się raz lub dwa razy w tygodniu. Jeśli masz urlop, pojawia się nagła sytuacja, robimy przerwę. Możemy też elastycznie przesuwać terminy wspólnych sesji. Ty tu rządzisz 🙂

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuć po zakończeniu programu mentoringowego:

 • masz pewność tego, co robisz, dlaczego i jak
 • rozumiesz potrzeby osoby, która zwraca się po wsparcie
 • z pewnością siebie dobierasz odpowiednie narzędzia i tworzysz scenariusz pracy dopasowany indywidualnie do sytuacji zawodowej
 • nie boisz się, że klient Cię czymś zaskoczy
 • prowadzisz proces świadomie, spokojnie i skutecznie
 • wiesz, kto jest Twoim klientem, w jaki sposób do niego dotrzeć i z jaką ofertą (dla osób, które wybiorą opcję PRO)
 • efekt uboczny: zaczynasz zarabiać na tym, co daje Ci satysfakcję 

Już NIGDY nie musisz się martwić, że:

 • nie masz skutecznych narzędzi do wspierania w karierze
 • nie potrafisz dopasować ćwiczeń do indywidualnych potrzeb drugiej osoby
 • nie umiesz utworzyć swojego scenariusza pracy
 • boisz się, lękasz, obawiasz
 • ktoś Ciebie zaskoczy…

Z lekkością i pewnością siebie przeprowadzisz drugą osobę przez proces zmiany zawodowej. Bez nerwów i stresu.

Na sesjach poznajesz piekielnie skuteczny KOMPLET NARZĘDZI, dzięki którym wzmocnisz swoją pewność siebie jako osoba wspierająca w karierze.

Możesz zdecydować się na udział w jednym, wybranym module: SYSTEM, EFEKTYWNA REKRUTACJA i/lub MODULE BIZNES NA START. Lub wykupić CAŁY PAKIET (do czego zachęcam!)

Zapytaj o szczegóły, napisz do nas kontakt@szkolamentorowkariery.pl lub wypełnij formularz

Jak pracujemy?

 • Spotkania online tylko w formie indywidualnej 1:1
 • Harmonogram spotkań ustalany jest z uczestnikiem/uczestniczką na bieżąco,
 • Zajęcia mogą odbywać się w godzinach między 9:00 a 19:00 (chyba że wykładowca i kursant/ka ustalą pomiędzy sobą inne godziny, które dla obu stron są komfortowe),
 • Sugerowana długość jednego spotkania to 1,5-3h, w tym czasie Twoja koncentracja jest na wyższym poziomie (z odpowiednimi przerwami),
 • Praca na Interaktywnej Książce Mentora Kariery (google docs). Spotkania hybrydowe: pisanie Google Docs + kamerka na Clickmeeting. Po przerobieniu modułów otrzymujesz Karty Pracy, gotowce, szablony.
 • Indywidualne przerabianie ćwiczeń
 • Sesje możemy nagrywać, to Ty decydujesz

TERMINY SPOTKAŃ ustalone są indywidualnie. Zajęcia zaczynamy w wybranym przez kursanta terminie.


Zapraszamy do kontaktu! Możesz skorzystać z formularza lub napisać do nas maila na adres: kontakt@szkolamentorowkariery.pl

Dla kogo jest indywidualny program mentoringowy w Szkole Mentorów Kariery?

Na pokładzie naszej Szkoły są osoby z HR, doradczynie zawodowe, nauczycielki, menedżerki, dziewczyny chcące się przebranżowić. Łączy je jedno: CHĄ WYKORZYSTAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI, ABY SKUTECZNIE WSPIERAĆ INNYCH W ZMIANIE ZAWODOWEJ. Potrzebują indywidualnego wsparcia, aby zacząć rozwijać swój potencjał. Wolą elastyczny tryb pracy od zajęć grupowych w wyznaczone dni.

Dla tych, które zaczynają wspieranie innych w karierze. Pomagają znajomym, i mówią im, że się do tego nadają. Chcą odważyć się na prowadzenie procesów za wynagrodzenie. Potrzebują systemu pracy, narzędzi i odwagi do działania.

Dla tych, które już wspierają innych w rozwoju. Chcą dołożyć nową usługę do swojej oferty, potrzebują uporządkować swoją wiedzę lub rozpocząć pracę z inną grupą odbiorców.

Dla tych, które chcą inaczej. Szukają nowej drogi dla siebie. Lubią kontakt z drugą osobą, cieszą je sukcesy innych, potrafią słuchać. Potrzebują systemu i praktyki, aby wejść w nową rolę.

Ceny poszczególnych modułów i pakietów :

Mentor Kariery = System + Efektywna Rekrutacja + Superwizje Mentor Kariery PRO = System + Efektywna Rekrutacja + Superwizje + Biznes na start

Jest możliwość opłat w ratach, bez prowizji. Ilość rat jest ustalona indywidualnie.

Dodatkowe BONUSY

Karty Emocji Katarzyny Miller wraz z pomysłem na wykorzystanie w trakcie procesu mentoringu kariery (wraz z wysyłką na terenie Polski)

Dodatkowy warsztat PRACA Z METAFORĄ, w trakcie którego podzielę się w jaki sposób wykorzystywać bajki, cytaty, przypowieści, narzędzia kreatywne w procesie mentoringu kariery.

E-book „Zwolnili mnie”, który przeprowadza przez emocje, kiedy traci się pracę. Taka osoba to częsty klient Mentora Kariery. Warto wiedzieć, co wtedy czuje.

 • INDYWIDUALNE WSPARCIE MENTORINGOWE. Masz atencję wykładowcy skupioną wyłącznie na Tobie. Wnikliwie omawiamy każdy etap procesu mentoringu kariery.
 • SYSTEM pracy. Po kursie będziesz przygotowana do przeprowadzenia procesu wspierania kariery. Przeprowadzisz osobę, którą wspierasz od A do Z.
 • NARZĘDZIA. Razem poznasz ponad 70 narzędzi do pracy z drugą osobą.
 • GOTOWCE. Wraz z kursem otrzymasz gotowe szablony, narzędzia do pracy. Możesz je wykorzystać w swojej pracy.
 • GOTOWOŚĆ DO DZIAŁANIA. Jesteś wyposażona we wszystko, czego potrzeba do prowadzenia procesu mentoringowego.
 • PRZYKŁADY I PRAKTYKA. W kursie aż kipi od realnych przykładów sytuacji zawodowych, dzięki czemu każde będziesz wiedziała, jakie narzędzie kiedy zastosować. Uczysz się od PRAKTYKA BIZNESU, co jest wyróżnikiem naszego kursu.
 • DYPLOM (ukończony moduł) lub CERTYFIKAT (ukończony pakiet) ukończenia kursu. Potwierdzenie dla Twoich klientów lub pracodawcy, że posiadasz odpowiedni warsztat pracy do wspierania w rozwoju kariery.
 • WYBÓR OPCJI KSZTAŁCENIA. Możesz pracować w trybie indywidualnym, dopasowanym do Twojego kalendarza. Tylko online, nie ma potrzeby inwestycji w czas związany z podróżą.
 • ROZWIJASZ SIĘ. Możesz połączyć się z dowolnego miejsca, w jakim aktualnie przebywasz.
 • AUTODIAGNOZA. Zyskujesz nie tylko narzędzia do pracy z klientami indywidualnymi – doświadczasz również własnego, indywidualnego procesu pogłębiania samoświadomości,
 • ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Skupiamy się tylko na Tobie 🙂

Wybrane rekomendacje uczestników indywidualnego programu mentoringowego

Czy program prowadzony jest online?

Tak, 100% online. Spotykamy się na kamerce na Clickmeeting oraz czasami w arkuszu google docs.

Jaka jest forma płatności?

Skontaktuj się ze mną i podam Ci numer przelewu.

Czy jest możliwa płatność w ratach?

Tak, jak najbardziej. Ilość rat ustalamy indywidualnie, w zależności na jaki program się zdecydujesz. Cena pozostaje ta sama, nie ma dodatkowych opłat w związku z płatnością na raty.

Jak długo trwa program?

Tempo pracy zależy tak naprawdę od Ciebie. Najczęściej uczestnicy kończą CAŁY program w ciągu 4-5 miesięcy (MENTOR KARIERY PRO)

Czy wystawiasz fakturę?

Oczywiście, wystawiam faktury.

Czy mogę kupić pojedyncze moduły?

Tak, w trybie indywidualnym możesz zdecydować się na jeden z modułów. Ale zachęcam do kupienia całego programu, to holistyczne podejście do potrzeb klienta w procesie mentoringu kariery.

Czy otrzymam certyfikat LUB dyplom?

Tak, po zakończeniu programu Mentor Kariery lub Mentor Kariery PRO i wykonaniu pracy podsumowującej otrzymasz Certyfikat Mentora Kariery (forma online). Po ukończeniu pojedynczego modułu otrzymasz Dyplom.

A co to jest ta praca podsumowująca do certyfikacji?

To opisanie procesu mentoringu kariery, jaki prowadzisz w trakcie szkolenia oraz przyporządkowanie poznanych narzędzi do konkretnych sytuacji zawodowych.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeśli chociaż raz w życiu pomyślałaś o wspieraniu innych w karierze, ten kurs jest dla Ciebie. Zapraszamy zarówno osoby na początku swojej drogi, jak i te, które chcą uporządkować swoje zasoby. Naszymi kursantami są osoby z działu HR, menedżerowie, doradczynie zawodowe, coachowie, trenerzy, konsultanci kariery, psychologowie oraz osoby chcące się przebranżowić.

Czy ja muszę odejść z etatu, żeby legalnie wykonywać rolę Mentora Kariery?

Nie! Są inne sposoby, o tym wszystkim mówimy w czasie kursu (szczególnie polecamy w tej kwestii moduł Biznes na start)

Czy ja sobie poradzę z prowadzeniem procesu?

Jesteśmy pewne, że tak! U nas otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia i wiedzę, w jaki sposób prowadzić proces mentoringu kariery. Kurs kończysz z gotowym scenariuszem, a w trakcie szkolenia JUŻ SAMODZIELNIE prowadzisz proces mentoringu kariery. Program mentoringowy dodatkowo poprzez indywidualną opiekę wykładowcy buduje Twoją pewność siebie.

Masz pytanie? Napisz kontakt@szkolamentorowkariery.pl  lub wypełnij formularz TUTAJ