Edycja jesienno-zimowa. Praktyczna Szkoła Mentorów Kariery z certyfikatem. GRUPA start 29.11.2022

Zostań Mentorem Kariery i bez obaw prowadź klienta przez proces zmiany zawodowej.

Jeszcze w tym roku.

Chcesz prowadzić proces wspierania w karierze i skutecznie pomagać w zmianie kariery? Szukasz metody, w jaki sposób krok po kroku prowadzić osobę w procesie? Potrzebujesz uporządkować swoją wiedzę, poznać nowe narzędzia i odważyć się działać?

W 8 tygodni (wersja Mentor Kariery) lub 12 tygodni (wersja Mentor Kariery PRO) zaczniesz używać kompleksowy SYSTEM pracy do wspierania w karierze klienta/pracownika.

W efekcie będziesz rozpoznawać potrzeby osoby, którą wspierasz i z łatwością dopasowywać narzędzia do różnych sytuacji zawodowych.

Gośka Dziubała. Mentorka przyszłych mentorek kariery.
To ja poprowadzę edycję jesienno-zimową Szkoły Mentorów Kariery. Jestem korpo-zwolenniczką i korpo-uciekinierką. 20 lat pracy w korporacji na różnych szczeblach zarządzania, od specjalisty po dyrektora marketingu i trade marketingu, dała mi wiedzę, doświadczenie, dodatkowe kompetencje, które teraz wykorzystuję w pracy mentoringowej. To moje zasoby, wyróżnik na rynku. Dzięki mojej korporacyjnej przeszłości mogę teraz wspierać innych. Od 2013 prowadzę swoją firmę i buduję markę osobistą Kariera OdNowa. Jestem certyfikowanym mentorem kognitywnym Instytutu Kognitywistyki Macieja Bennewicza. Jestem trenerem, wykładowcą studiów podyplomowych MBA i EMBA.

Zobacz proszę. Czy przynajmniej jeden z poniższych problemów związanych ze wspieraniem innych brzmi znajomo? Czy to są może Twoje słowa?

Brakuje mi usystematyzowanego systemu działania oraz sposobu na znalezienie klienta i zarabiania. Póki co działam wolontaryjnie

Wspieram tylko nieoficjalnie, intuicyjnie, nieprofesjonalnie

Brak odpowiedniej wiedzy i narzędzi

Jestem na początku tej ścieżki zawodowej. Do tej pory zajmowałam się czymś innym

Dopasowanie najlepszych narzędzi

Zidentyfikowanie rzeczywistego problemu klienta, dobór odpowiednich metod, technik, narzędzi

Brak wiary w siebie i swoją skuteczność (takie przekonanie ograniczające).

Brak mi wiedzy i pewności siebie

Odwaga. Znalezienie klientów.

Obawa, że moje rady nie będą przydatne, brak narzędzi i usystematyzowanej wiedzy

Nie robię tego profesjonalnie, jest to raczej wsparcie znajomych. Wszystko robię intuicyjnie.

Wydaje mi się że mam duża wiedzę ale nie jest to do końca uporządkowane i czasem nie wierzę w swoje kompetencje 😉

Doradzam znajomym, a chciałabym uporządkować tę wiedzę metodycznie

Nie wiem od czego zacząć. Jak się z tego rozliczać, czy trzeba założyć firmę, jak stworzyć dobry kontrakt pisemny z klientem (wzór), jak znaleźć pierwszych odpłatnych klientów i jaką kwotę pobierać za usługę

Brak pewności czy już mogę wspierać…wydaje mi się że ciągle nie mam umiejętności…

Obawa, że moje wskazówki mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów osobie, która je zastosuje.

Naucz się przepisu na wspieranie innych w karierze opartego na autorskiej metodzie PATENCIE MENTORA KARIERY. Poczuj, jak Twój klient odczuje radość i satysfakcję ze zmiany zawodowej. Tak samo jak Ty z prowadzenia procesu.

W Szkole Mentorów Kariery wierzymy, że wspieranie w karierze przynosi radość, satysfakcję i spełnienie dwóm stronom: mentorowi i osobie, która wsparcie otrzymuje.

Dla kogo jest Szkoła Mentorów Kariery?

Na pokładzie naszej Szkoły są osoby z HR, menedżerki, coachinie, trenerki, doradczynie zawodowe, nauczycielki, kobiety chcące się przebranżowić. Łączy je jedno: CHĄ WYKORZYSTAĆ SWOJE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI, ABY SKUTECZNIE WSPIERAĆ INNYCH W ZMIANIE ZAWODOWEJ. Zrobiły pierwszy krok ku realizacji swoich marzeń. Nie przełożyły działania „na później”.

Dla tych, które zaczynają wspieranie innych w karierze. Pomagają znajomym, i mówią im, że się do tego nadają. Chcą odważyć się na prowadzenie procesów za wynagrodzenie. Potrzebują systemu pracy, narzędzi i odwagi do działania.

Dla tych, które już wspierają innych w rozwoju. Chcą dołożyć nową usługę do swojej oferty, potrzebują uporządkować swoją wiedzę lub rozpocząć pracę z inną grupą odbiorców.

Dla tych, które chcą inaczej. Szukają nowej drogi dla siebie. Lubią kontakt z drugą osobą, cieszą je sukcesy innych, potrafią słuchać. Potrzebują systemu i praktyki, aby wejść w nową rolę.

Bo czy nie tego chcesz? Co daje lub co może Ci dać wspieranie innych w zmianach zawodowych?

Satysfakcję i poczucie działania w zgodzie ze sobą.

Satysfakcja z odnoszonych sukcesów osób wspieranych i obserwowanie ich rozwoju

Uwielbiam prowadzić ludzi w odkrywaniu swojego potencjału.

Rozwija także mnie i daje motywacje do dalszego rozwijania innych

Satysfakcję i w przyszłości dochód

Poczucie bycie potrzebną, wartościową, bycie specjalistką

Mój rozwój zawodowy, zmiana profilu zawodowego, dodatkowe pieniądze

Poczucie satysfakcji, zmianę ścieżki własnej kariery zawodowej.

Satysfakcję + gratyfikacje finansową

Lubię to robić i robię to naturalnie. Cieszy mnie gdy ludzie „rosną”, odnajdują swoje miejsce i spełnienie w życiu.

Poczucie sprawstwa, profesjonalizm, wsparcie oraz osiąganie celów.

Satysfakcję że pomogłam. Radość gdy nastąpią zmiany. Spełnienie

Lubię pracować z ludźmi, więc zadowolenie, spełnienie się i kasę

Poczucie satysfakcji i spełnienia, większe poczucie własnej wartości

Chyba pomoc sobie, bo pomagając innym pomagam sobie.

Przygotuję Cię do roli Mentorki Kariery. Nauczę Cię SYSTEMU, dzięki któremu skutecznie przeprowadzisz klienta przez proces zmiany zawodowej. Pomogę Ci wypłynąć na szeroki ocean mentoringu kariery. Będę dmuchać w żagle i zachęcać do działania.

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuć po zakończeniu edycji:

 • masz pewność tego, co robisz, dlaczego i jak
 • rozumiesz potrzeby osoby, która zwraca się po wsparcie
 • z pewnością siebie dobierasz odpowiednie narzędzia i tworzysz scenariusz pracy dopasowany indywidualnie do sytuacji zawodowej
 • nie boisz się, że klient Cię czymś zaskoczy
 • prowadzisz proces świadomie, spokojnie i skutecznie
 • wiesz, kto jest Twoim klientem, w jaki sposób do niego dotrzeć i z jaką ofertą (dla osób, które wybiorą opcję PRO)
 • efekt uboczny: zaczynasz zarabiać na tym, co daje Ci satysfakcję 🙂
 • Gotowy przepis. Wiedzę, jak prowadzić proces wspierania w karierze krok po kroku oraz jak przygotować osobę do poszukania pracy.
 • Gotowy scenariusz do pracy z klientem/pracownikiem
 • Narzędzia, które masz ułożone w konkretne bloki – wiesz, w jakim momencie i w jakiej sytuacji zawodowej danej osoby użyć
 • Praktykę – prowadziłaś i konsultowałaś samodzielny proces, ćwiczyłaś na sobie i w parach z kursantkami. Masz też bardzo dużo przykładów omówionych na zajęciach przez wykładowcę
 • Pewność siebie – jesteś przygotowana i gotowa do działania (i nie musisz od razu odchodzić z etatu, aby zacząć wspierać innych w karierze!)

ALE TO NIE WSZYSTKO! Co jeszcze otrzymasz?

 • Oszczędność czasu – nie musisz szukać materiałów, czytać książek, by na własną rękę pozyskać określone kompetencje i poznać sprawdzone narzędzia. Nie tracisz też czasu na dojazdy, spotykasz się w dowolnym miejscu, zjazdy prowadzone są w formie online.
 • Szybkość – nie musisz poświęcać dużo czasu na szkolenie czy studia, u nas w ciągu 8 tygodni (program MENTOR KARIERY w GRUPIE) już jesteś gotowa do pracy z klientem!
 • Otrzymujesz gotowe narzędzia pracy, szablony, gotowce, instrukcje, pdfy – potrafisz zastosować je w konkretnych sytuacjach zawodowych,
  Poznajesz gotową strukturę pracy z klientem, dostajesz gotowy scenariusz „na start”, który potem dopasowujesz do indywidualnych potrzeb klienta, ale i swoich preferencji,
 • Masz dostęp do nagrań otrzymujesz na rok, możesz wrócić do nagrań sesji i powtórzyć materiał.
 • Praktyczny wymiar zajęć, dzięki czemu masz możliwość przećwiczenia wszystkich omawianych narzędzi już w trakcie zajęć (na sobie i w parze z inną kursantką)
 • W trakcie szkolenia już prowadzisz samodzielnie proces, który możesz omówić w trakcie grupowych superwizji (po szkoleniu masz dostęp do zamkniętej grupy na FB, na której mentorki kariery i my wymieniamy się doświadczeniami)
 • Uczysz się od praktyków, masz też możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w trakcie spotkań z innymi kursantkami
 • Networking z innymi mentorami kariery po ukończeniu szkolenia (spotkania w Klubie Mentorek Kariery raz na kwartał, dostęp do zamkniętej grupy na FB
 • Możliwość generowania dodatkowych dochodów poprzez dodanie nowej usługi do swojej oferty lub rozpoczęcie pracy z nowym klientem (np. pracowałeś z młodzieżą, zaczynasz działać z osobami dorosłymi),
 • Wzmocnienie pozycji eksperta, kiedy pracujesz na etacie, dzięki czemu zwiększasz szanse na awans lub dodatkowe wynagrodzenie.
 • Zyskujesz nie tylko narzędzia do pracy z klientami indywidualnymi – doświadczasz również własnego, indywidualnego procesu pogłębiania samoświadomości,

Szkoła Mentorów Kariery to inwestycja w swój rozwój. Zaoszczędzisz czas, podniesiesz swoje kompetencje, zyskasz pewność siebie. I zaczniesz działać!

Co mówią kursantki wrześniowej edycji Szkoły Mentorów Kariery?

Jak działają absolwenci i aktualne kursantki Szkoły Mentorów Kariery? Nie sposób wymienić wszystkich, ale każdej z osobna należą się ogromne gratulacje. Za odwagę i sięganie po więcej. Dziewczyny spełniają pasje i wykorzystują swoje doświadczenie, a świat zyskał cudowne mentorki kariery 🙂

Weronika i jej Przepis na karierę. Mail po zakończonym procesie z klientką według Patentu Mentora Kariery dodaje skrzydeł: „to też Twój sukces, bez Ciebie bym tak dobrego efektu nie miała :)” 

Jowita, która dodała nową usługę do swojej oferty. Jej opinia na gorąco po skończonym szkoleniu powoduje, że mam wypieki na twarzy: „Dziękuję za Twoje narzędzia i możliwość połączenia z moimi. Układ idealny! Dzięki Twojemu wsparciu czułam się pewnie w temacie mentoringu i wykorzystania narzędzi. Poczułam się pełnowartościową, profesjonalnie wyposażoną mentorką. Dziś rozpoczęłam oficjalnie nowy rozdział, nowe możliwości! Dziękuję raz jeszcze”

Marta i Ania, które poznały się dzięki Szkole, połączyły siły i wspólnie stworzyły PRACOWNIĘ PRZYSTANEK KARIERA. Właśnie skończyły swój pierwszy kurs dla osób przygotowujących się do rekrutacji „Jak wygrywać rekrutację”. Takie słowa, jak „bez Ciebie by tego nie było” są najlepszym podziękowaniem, jakie mogę usłyszeć.

Weronika, która tworzy z mężem markę Success Designers taki piękny filmik z podziękowaniem nam nagrała. Kibicujemy i trzymamy kciuki za zadowolonych klientów! Wiem, że dostaną od Weroniki i Adriana naprawdę profesjonalne wsparcie.

Weronika, moja pierwsza mentee, a teraz także wykładowczyni w Szkole, rozwija markę Sztuka Zmiany Stworzyła kurs online, w którym pomaga holistycznie przygotować się do zmian w karierze. „To wszystko dzięki odkrytemu z Tobą skalinkowi czarnosternemu, inaczej rudzikowi różowemu”. Ach nasze sesje zapamiętam do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Agnieszka, która już działała na rynku wspierania w karierze, ale dokłada do swoich usług nowe narzędzia i wprowadza automatycznie w życie poznane sposoby na zdobycie klienta. Na przykład diagnozę kariery!

Też tak możesz!

ALE NAJPIERW ODPOWIEDZ SOBIE NA JEDNO PYTANIE:

Czy jesteś gotowa się zaangażować i podjąć już teraz konkretne kroki, aby zmienić swoje życie i spełniać się zawodowo?

Bez czekania na „lepszy moment” czy „więcej czasu” – bez zrzucania odpowiedzialności na czynniki zewnętrzne.

Mam dla Ciebie rozwiązanie. Jeżeli jesteś gotowa, zapraszam Cię do jesienno-zimowej edycji Szkoły Mentorów Kariery.

Pokażę Ci w nim, jak działać jako mentorka kariery i zająć się tym, co sprawia Ci satysfakcję – a przy okazji zacząć generować dodatkowy dochód. Możesz pracować z dowolnego miejsca, bez sztywnych ram, albo łącząc mentoring z obecną pracą.   Podczas tego programu dzielę się swoimi doświadczeniami zawodowymi i kładę nacisk na praktykę. 

Wyposażę Cię w solidny zestaw materiałów i narzędzia –tak abyś jak najszybciej mogła przystąpić do działania. Poznasz sprawdzony SYSTEM, dzięki któremu krok po kroku poprowadzisz klienta przez proces zmiany zawodowej. 

Wyobraź sobie, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś zamiast chaosu związanych z brakiem metodologii miała przed sobą równą ścieżkę i wsparcie osoby, która jest w tym miejscu, do którego dążysz. Jak wzrosłaby Twoja pewność siebie i motywacja do działania. 

A wiesz, jak powstała Szkoła Mentorów Kariery i dlaczego nasz SYSTEM działa?

Szkoła Mentorów Kariery jest dostosowana do osób, które chcą wspierać innych w rozwoju kariery, bo została stworzona przez osoby, które same wspierają innych w karierze. Był październik, liście już spadły z drzew, a ja rozpoczęłam sezon na zimową herbatę. Pod kocem, z kubkiem „Królowe rodzą się w styczniu” w ręku przypomniałam sobie mój pierwszy proces w nowej roli (wcześniej, w pierwszym, korporacyjnym życiu prowadziłam procesy mentoringowe moich pracowników). Pomyślałam: „Jak tu ułatwić osobom, które zaczynają wspieranie w karierze, żeby tak bez stresu i pewnością siebie Chucka Norrisa można było prowadzić procesy?”

I zaczęłam przygotowania. Kartka, długopis i rozkminiałam, czego najbardziej brakuje takim osobom, jak ja kiedyś. I BINGO! Wiem! Struktury! Poprowadzenia krok po kroku przez poszczególne etapy spotkań z klientem. Dopasowania odpowiednich narzędzi do tych etapów. Prawdziwych przykładów. Praktyki.

Co było potem? Spotkanie z Paulą i podział ról, co która i do kiedy. I tak powstał program Szkoły. Same konkrety. Sprawdzone narzędzia. Prawdziwe efekty. Dodałyśmy jeszcze do tego szczyptę biznesowego doświadczenia (no dobra całą garść, bo łącznie to ponad 30 lat pracy w organizacjach), przyprawiłyśmy menedżerskim okiem, aby po kursie była u absolwentów gotowość do działania, ubrałyśmy materiały w grafikę i gotowe! SYSTEM zaczął przynosić fenomenalne efekty tym, którzy szukają metodologii do pracy. Tak, jak my kiedyś.

Jak wygląda od środka Szkoła Mentorów Kariery?

Edycja online Mentor Kariery trwa 8 tygodni. Składa się z dwóch modułów: SYSTEM i EFEKTYWNA REKRUTACJA oraz SUPERWIZJI. Trwa od 29.11.2022 do 29.01.2023. Przerwa świąteczna w terminie 21.12.2022 do 2.01.2023

Edycja online Mentor Kariery PRO trwa 12 tygodni. Składa się z trzech modułów: SYSTEM, EFEKTYWNA REKRUTACJA, BIZNES NA START oraz SUPERWIZJI. Trwa od 29.11.2022 do 26.02.2023. Przerwa świąteczna w terminie 21.12.2022 do 2.01.2023

Po tym poziomie będziesz mogła przygotować swój scenariusz pracy mentorki kariery i zacząć aktywnie wspierać w karierze.
 • Diagnoza potrzeb klienta/pracownika – jak prowadzić pierwsze rozmowy
 • Kontrakt Mentora Kariery – jak prowadzić proces?
 • Czy to jest czas na zmianę?
 • Gdzie jestem i dokąd zmierzam? Praca z celami
 • Diagnoza zasobów – praca z przekonaniami o karierze, wartości życiowe, talenty, zawodowa pewność siebie
 • Modelowanie kariery, tworzenie ścieżek kariery
 • Planowanie kariery praktyczna pomoc we wdrożeniu
 • Praca z klientem: elementy komunikacji, asertywność (zadawanie pytań, feedback, uważność na potrzeby klienta)

LISTA BONUSÓW do modułu SYSTEM

E-book z 13 linkami do darmowych testów do pracy z klientem. Szablony gotowe do wdrożenia (kontrakt, diagnoza i inne narzędzia). Gotowy scenariusz do pracy Mentora Kariery. E-book „Zbiór 50 metafor do wspierania w karierze (bajki, przypowieści, opowiadania)”

Po tym poziomie będziesz mogła przygotować osoby w różnych sytuacjach zawodowych do udziału w efektywnej rekrutacji.

 • Dopasowane CV: audyt
 • Dopasowane CV sztuka pisania, omówienie elementów
 • Rozmowy kwalifikacyjne przygotowanie + pytania
 • Strategie szukania pracy w tym LinkedIn
 • Analiza ogłoszeń o pracę

LISTA BONUSÓW do modułu EFEKTYWNA REKRUTACJA

Szablon: Dzienniczek szukania pracy dla klienta, Checklista co zrobić przed wysłaniem CV i rozmową rekrutacyjną, E-book Jak napisać dopasowane CV krok po kroku, E-book 101 pytań, jakie może usłyszeć kandydat na rozmowie o pracę

Przeprowadzimy Ciebie przez modelowanie swojego biznesu jako mentora kariery. To 4 spotkania z mentorem oraz intensywna samodzielna praca nad swoim biznesem. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje INDYWIDUALNE WSPARCIE MENTORINGOWE  do wykonanych ćwiczeń (wykładowca daje pisemne uwagi do wykonanych ćwiczeń po każdej części szkolenia)
 • Fundamenty. Praca nad Twoim „dlaczego” i marką osobistą.
 • Określisz swoich klientów, stworzysz ofertę i wycenisz usługi/produkty
 • Marketing i sprzedaż. Poznasz sprawdzone metody.
 • Planowanie i wdrażanie. Formy prowadzenia działalności na start.

LISTA BONUSÓW do modułu BIZNES NA START

E-book działalność nierejestrowana + arkusz prowadzenia rejestru sprzedaży i kosztów. E-book Narzędziownik online Mentora Kariery. Planer kampanii promocyjnej + szablony postów (tylko treść). Instrukcja tworzenia ankiety wraz z szablonem postu (treść).

Nauczysz się SYSTEMU, dzięki któremu pewnie poprowadzisz drugą osobę przez proces zmiany zawodowej. Bez lęku i stresu. Otrzymasz zestaw narzędzi ułożony logicznie w proces. To sprawdzony przepis na wspieranie w rozwoju kariery. Od A do Z. Krok po kroku.

 • Spotkanie online W GRUPIE raz w tygodniu, we wtorki w godzinach 18:00-20:00, superwizje w czwartki 12.01.2023 i 26.01.2023
 • Podczas spotkań online kursanci otrzymują tygodniowe Karty Pracy Mentora Kariery. Są to materiały ćwiczeniowe, z którymi każdy kursant pracuje samodzielnie, mogąc oczywiście zadzwonić lub wysłać maila w przypadku niejasności lub wątpliwości,
 • Kursanci na każdym spotkaniu grupowym online mają możliwość zadawania pytań, przerabiane są ćwiczenia, pokazywane przykłady,
 • W trakcie kursu uczestnicy ćwiczą, czasami w parach, ale także prowadzą samodzielny proces z osobą potrzebującą wsparcia w rozwoju kariery. W trakcie superwizji (dodatkowe spotkania) kursanci mogą podzielić się pytaniami, wątpliwościami.
 • Spotkania grupowe trwają w zależności od wyboru programu: 8 tygodni Mentor Kariery (Moduły: System + Efektywna Rekrutacja) oraz 12 tygodni Mentor Kariery PRO (Moduły: System + Efektywna Rekrutacja + Biznes na start).
 • Po zakończeniu szkolenia i przesłaniu prac certyfikacyjnych wystawiany jest CERTYFIKAT MENTORA KARIERY w formie online

KURS MENTOR KARIERY 2900 PLN

KURS MENTOR KARIERY PRO 4100 PLN

Cena szkolenia uwzględnia BONUSY o łącznej wartości ponad 1400 PLN!

SUPER BONUSY DO KOŃCA 20.11.2022

Poznaj siebie. Karty Emocji Katarzyny Miller z moją dodatkową instrukcją w jaki sposób wykorzystać je w procesie z klientem indywidualnym (Karty zostaną wysłane pocztą na wskazany adres. Tylko terytorium Polski).

Nagranie – instrukcja w jaki sposób wykorzystywać metafory w procesie z klientem indywidualnym

E-book „Zwolnili mnie”, abyś wiedziała, jakie emocje przeżywa osoba, która straciła pracę i mogła lepiej zrozumieć jej sytuację. Poradnik zawiera opowiadania oraz ćwiczenia pozwalające na zmierzenie się z konkretną emocją.

 • Szkoła Mentorów Kariery oparta jest na solidnych, biznesowych fundamentach. Dzięki temu stworzyłyśmy PATENT MENTORA KARIERY, który polega na przejściu z klientek przez 3 etapy: odkrywcy (wsparcie w odkryciu siebie zawodowo od nowa), stratega (wsparcie w zaplanowaniu ścieżki kariery) i menedżera (motywacja do działania). Dlatego proces mentoringu kariery pozwala poprowadzić klienta od punktu A do punktu B kompleksowo, są już widoczne efekty pracy. Dla nas ważne są rezultaty procesu i tego uczymy naszych kursantów.
 • Wykładowcy wywodzą się z marketingu i sprzedaży, operacji i finansów POZNAJ NAS, dzięki temu wiemy, jak modeluje się ścieżki kariery pracowników, na czym zależy pracodawcy zatrudniając nowe osoby, jakie CV i jakie odpowiedzi na rozmowie mogą przekonać do zatrudnienia. Same miałyśmy zespoły, zatrudniałyśmy i wspierałyśmy w karierze. Gdyby policzyć nasze lata pracy łącznie to już ponad 50…ogromne zasoby, którymi teraz się dzielimy
 • Od kilku lat rozwijamy własne marki osobiste wspierając w karierze klientów indywidualnych, dzięki czemu mamy stały przegląd potrzeb. Dzielimy się z kursantami w trakcie kursu Mentor Kariery najbardziej skutecznymi i sprawdzonymi narzędziami i metodami. Jesteśmy praktykami, nie tylko teoretykami. Zobacz nasze marki Kariera OdNowa, Sztuka Zmiany, Alchemia Kariery
 • Szkoła Mentorów Kariery buduje pewność siebie i odwagę do działania. Wspieramy kursantów na każdym etapie prowadzenia procesu mentoringu kariery. Dajemy narzędzia, budujemy kompetencje, pokazujemy przykłady.  Dzięki temu absolwenci pewnie przeprowadzają innych przez proces zmian w karierze. Bez obaw, lęku, zaskoczenia, braku wiedzy i narzędzi.

Czy kurs jest online?

Tak, 100% online

Jaka jest forma płatności?

Możesz wybrać preferowany przez Ciebie sposób opłaty za udział w szkoleniu: przez stronę internetową wybierając przelewy24 lub tradycyjny przelew (ZOBACZ sklep). Możesz też skontaktować się ze mną i podam Ci numer przelewu.

Czy jest możliwa płatność w ratach?

Tak, jak najbardziej. Kurs Mentor Kariery możesz zapłacić w 2 ratach, a kurs Mentor Kariery PRO w 3 ratach. Cena pozostaje ta sama, nie ma dodatkowych opłat w związku z płatnością na raty.

Jak długo trwa kurs?

Szkolenie Mentor Kariery (moduł System i Efektywna rekrutacja) trwa 8 tygodni od 19.09.2022 do 13.10, a kurs Mentor Kariery PRO (z dodatkowym modułem biznesowym) trwa 12 tygodni od 19.09.2022 do 11.12.2022

A co, jak nie będą mogła być na zjeździe?

Spotkania są nagrywane, a dostęp do nich masz na rok!

Czy wystawiasz fakturę?

Oczywiście, wystawiam faktury.

W jaki sposób odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się na kamerce, na platformie Clickmeeting. Przed każdym zjazdem otrzymujesz link do spotkania. Nie trzeba instalować żadnej aplikacji, klikasz i jesteś w pokoju webinarowym. Jest to interaktywne spotkanie w grupie osób, widzimy się i słyszymy. Po każdym zjeździe otrzymujesz materiały: Karty Pracy (pdf), załączniki, gotowe szablony, skrypty.

Czy otrzymam certyfikat?

Tak, po wykonaniu pracy podsumowującej otrzymasz Certyfikat Mentora Kariery (forma online)

A co to jest ta praca podsumowująca do certyfikacji?

To opisanie procesu mentoringu kariery, jaki prowadzisz w trakcie szkolenia oraz przyporządkowanie poznanych narzędzi do konkretnych sytuacji zawodowych.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeśli chociaż raz w życiu pomyślałaś o wspieraniu innych w karierze, ten kurs jest dla Ciebie. Zapraszamy zarówno osoby na początku swojej drogi, jak i te, które chcą uporządkować swoje zasoby. Naszymi kursantami są osoby z działu HR, menedżerowie, doradczynie zawodowe, coachowie, trenerzy, konsultanci kariery, psychologowie oraz osoby chcące się przebranżowić.

Czy ja muszę odejść z etatu, żeby legalnie wykonywać rolę Mentora Kariery?

Nie! Są inne sposoby, o tym wszystkim mówimy w czasie kursu (szczególnie polecamy w tej kwestii moduł Biznes na start)

Czy ja sobie poradzę z prowadzeniem procesu?

Jesteśmy pewne, że tak! U nas otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia i wiedzę, w jaki sposób prowadzić proces mentoringu kariery. Kurs kończysz z gotowym scenariuszem, a w trakcie szkolenia JUŻ SAMODZIELNIE prowadzisz proces mentoringu kariery. Po to są dwa spotkania SUPERWIZJE, abyś mogła zapytać o konkretne sytuacje z pracy z Twoim klientem oraz dostać od nas praktyczne wsparcie.

Masz pytanie? Napisz kontakt@szkolamentorowkariery.pl  lub wypełnij formularz TUTAJ