Wykładowcy

Gosia

Małgorzata Dziubała

Jestem jestem mentorem kariery i biznesu z ponad 20 letnim, cross funkcyjnym doświadczeniem biznesowym w międzynarodowych korporacjach i polskich firmach. Jestem także marketingowcem, sprzedawcą, liderem, trenerem i wykładowcą. Łączę wiedzę praktyczną potrzebną w rozwoju kariery z kreatywnym szukaniem nowych, zawodowych możliwości.

Jestem skuteczna w budowaniu kompetencji menedżerskich potrzebnych w biznesie. Dzielę się swoim bogatym doświadczeniem biznesowym, inspiruję do zmiany, buduję  pewność siebie, motywuję do działania. Współtworzę Szkołę Mentorów Kariery, w której rozwijamy kompetencje wspierania w karierze.

Paula Pietrak

Jestem menedżerką, mentorką kariery, dyplomowanym coachem oraz trenerem. Doświadczenie zawodowe zbierałam w obszarach marketingu i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi (centra handlowe).

Bywam też wykładowcą, prowadzę zajęcia z zakresu rozwoju zawodowego na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Fascynacja coachingiem doprowadziła mnie do obrony pierwszego w Polsce doktoratu na temat rynku usług coachingowych „Determinanty konkurencyjności na rynku usług coachingowych”.

W lipcu 2020 roku rozpoczęłam budowanie marki Paula Pietrak – Pracownia Rozwoju Zawodowego, w ramach której propaguję świadomy rozwój zawodowy.

Moje talenty Gallupa: Strateg, Organizator, Aktywator, Komunikatywność, Wizjoner

Paula
Weronika

Weronika Szymańska

Jestem menedżerką, pracowałam w międzynarodowym środowisku i przeszłam przez szczeble kariery, od młodszej księgowej po kontrolerkę finansową dwóch regionów świata. Oceniłam i rozwinęłam kompetencje 30 pracowników. Oceniłam ponad 1000 CV pod kątem dopasowania do mojego zespołu. Przeprowadziłam ponad 200 spotkań rekrutacyjnych.

Jestem mentorką i trenerką. Zrealizowałam 20 procesów mentoringu projektowania kariery. Opracowałam 4 autorskie warsztaty, popularyzujące wiedzę finansową w środowisku finansistów jak i niefinansistów. Przeszkoliłam ponad 500 osób. Jako członkini Women Business Council koordynowałam wydarzenia i warsztaty, z których skorzystało ponad 400 kobiet.

Żyję uważnie i w zgodzie z intuicją. Skupiam się na tym, na co mam wpływ i dokonuję odpowiedzialnych wyborów. Widzę potencjał w ludziach i wiem jak go wydobyć. Dzielę się swoim doświadczeniem zmiany i wspieram, ucząc jak brać odpowiedzialność za swój rozwój zawodowy. Inspiruję, dodaję siły i wiary w siebie. Korzystam z mojej kreatywności i wrażliwości na piękno i sztukę.

Moje talenty Gallupa: Odpowiedzialność, Intelekt, Bliskość, Osiąganie, Rozwijanie innych