Monika Franczyk Certyfikowana mentorka kariery

• pomagam kobietom, które mają milion pomysłów na minutę, i nie wiedzą który z nich wybrać. I w związku z tym nie wybierają na ten moment żadnego. Albo odwrotnie, są w ciągłej zmianie i marzą o stabilności,
  • a także tym kobietom, którym nawet jeden pomysł na dalszą karierę nie przychodzi do głowy. I dlatego boją się zmiany, tkwiąc w miejscu, którego nie lubią. Używam kreatywnych narzędzi, które okiełzną „demony wielu wyborów”, ale i pomogą wykreować nową perspektywę.
  • towarzyszenie na drodze do realizacji zawodowych marzeń, pomoc w odkrywaniu i rozwijaniu unikalnych zdolności, talentów, mocnych stron i celów,
    wyznaczanie, modelowanie i planowanie ścieżki kariery, dostosowanej do indywidualnej sytuacji. oferowanie wsparcia w opracowaniu CV i przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • wspieranie w budowaniu i wzmacnianiu pewności siebie
    wspieranie w każdym momencie i aktywne słuchanie
    zarażanie optymizmem i motywacją do działania
  • zamiana niepewności „Co dalej?” w most do nowych możliwości.

Cześć, mam na imię Monika. Moje życie to mozaika różnych ról jestem mentorką kariery, doradcą zawodowym, autorką bajki dla dzieci, HR Business Partnerem, specjalistą ds. kadr i płac, a także marketingowcem. Tworzę bajki dla dzieci, które przenoszą czytelników do magicznych światów kotów. Słowo pisane to moje narzędzie, które pozwala mi dotykać serc i umysłów.. Przez lata doświadczenia w różnych dziedzinach, odkryłam, że moją największą pasją jest odkrywanie ludzi. Wierzę, że w każdym z nas drzemie nieodkryty jeszcze potencjał, czekający na to, by zostać uwolnionym. Każde spotkanie z klientem to dla mnie fascynująca przygoda, pełna tajemnic do odkrycia i zagadek do rozwiązania.

Mój styl pracy

W swojej pracy skupiam się na aktywnym słuchaniu i empatycznym podejściu, co sprawia, że jestem niczym detektyw w labiryncie kariery moich klientów. Umożliwiam otwartą i szczera komunikację, gdzie każda myśl i uczucie ma swoje miejsce. W moim zawodowym genotypie zapisane jest podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności, dlatego wiem, jak motywować innych do rozwoju. W pracy z klientem łączę psychologię, HR , coaching i kreatywne narzędzia. Moim celem jest nie tylko wsłuchiwanie się w potrzeby, ale i głębokie zrozumienie wyzwań moich klientów. Wykorzystuję swoje doświadczenia i historie innych, by inspirować i motywować do działania. Pomagam w wyznaczaniu konkretnych, osiągalnych celów i ścieżek do ich realizacji. Moim celem jest nie tylko pomaganie w podejmowaniu decyzji, ale także wspieranie w odkrywaniu i rozwijaniu Twoich mocnych stron, abyś mogła śmiało kroczyć po wybranej ścieżce kariery.

Moje super moce

• Empatia Zawodowa: Z moim 7-letnim doświadczeniem w HR, empatia to dla mnie głębokie zrozumienie wyzwań pracowników, tj. poczucie ich emocji i aspiracji.
  • Supermoc Optymizmu: Jak latarnia morska wśród burzliwych fal kariery, mój optymizm jest promieniem światła prowadzącym do celu. Wzbudzam nadzieję, inspiruję i pomagam przekształcać marzenia w konkretne plany. Moja pozytywna energia jest Twoim kompasem w drodze do realizacji zawodowych aspiracji.
  • Aktywne Słuchanie i Empatia: To moja zdolność do głębokiego zrozumienia i wczucia się w sytuacje klientów. To supermoc, dzięki której moje sesje stają się przestrzenią, gdzie każdy klient czuje się naprawdę wysłuchany i zrozumiany.
  • Opiekuńczość: To mój dar – naturalna zdolność do troszczenia się o innych, co wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. W mojej obecności możesz czuć się swobodnie i bez obaw dzielić swoimi największymi problemami.
  • Kreatywność i zdolność do odkrywania nowych horyzontów tam, gdzie inni widzą jedynie ograniczenia. Moje wizjonerstwo polega na dostrzeganiu nieograniczonych możliwości w każdej sytuacji zawodowej. Wykorzystuję swoją intuicję i kreatywność, by rysować ścieżki tam, gdzie na pierwszy rzut oka wydają się one nieistnieć.

Kontakt: Facebook Rozwijam Skrzydła LinkedIn Monika Franczyk