Katarzyna Kamińska Certyfikowana mentorka kariery

Mentorka kariery I Tutor I Nauczyciel I Doradca

Rozwijam markę Katarzyna Kamińska Mentor Kariery. Prowadzę indywidualny proces mentoringu kariery.

Wspieram w:

• poznawaniu swoich zasobów i potencjałów,
  • wzmacnianiu pewności siebie,
  • rozpoznaniu blokujących przekonań i stereotypów,
  • wyznaczaniu celu i sposobu jego realizacji,
  • modelowaniu oraz planowaniu ścieżki zawodowej i edukacyjnej,
  • przygotowuję do procesu rekrutacji: strategia szukania pracy, autoprezentacja, dopasowywanie CV, rozmowa kwalifikacyjna,
  • motywuję i  inspiruję do działania,
  • towarzyszę w zmianie zawodowej.

Jestem mentorką kariery, tutorem, nauczycielem, doradcą. Wspieranie w rozwoju kariery staje się moją pasją i radością. Moim powołaniem jest towarzyszenie innym ludziom. Towarzyszenie w procesie poszukiwania i zmian. Pracuję z uczniami i studentami. Jestem przekonana, że na każdym etapie życia warto odnajdywać to, co daje spełnienie. Sama jestem tego dowodem. Bardzo zależy mi na tym, by pokazywać, że po 40 lub 50 także można wiele zmienić. Przekonuję nieprzekonanych. Wierzę, że antyczni filozofowie mieli rację: należy w życiu odnaleźć harmonię i sens

Mój styl pracy

Cierpliwość, opieka i sympatia. Atmosfera, w której czujesz się bezpiecznie. Aktywnie słucham i jestem po to, by wspierać. Lubię humor i uśmiech. Chętnie pracuję odwołując się do wartości i emocji. Zależy mi na tym, by proces zmiany był zgodny z przekonaniami podopiecznego i przyniósł trwałe efekty. Sięgam po metody tutoringu i mentoringu – wzmocnienie potencjału, wykorzystywanie wewnętrznych zasobów, odkrywanie swoich mocy i korzystanie z nich. Lubię literaturę, film, metafory i symbole, więc często wykorzystuję je do rozbudzenia kreatywności, odblokowania błędnych przekonań, zmiany perspektywy, szukania inspiracji. Prowadzę w nieznane, ale daję pełne poczucie bezpieczeństwa.

Moje super moce

• Uśmiech, cierpliwość, spokój, ciepło.
  • Opieka, bezpieczeństwo, przestrzeń na emocje.
  • Praca w zgodzie z wartościami.
  • Znakomita komunikatywność i umiejętność nawiązania relacji.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i dorosłymi.
  • Własne doświadczenie zmiany.
  • Przekonanie, że nie jest za późno na odkrywanie nowej drogi zawodowej i spełnienie.

Kontakt:  k.kaminska.mentor@gmail.com Instagram: kariera2k  https://www.instagram.com/kariera2k/