Karolina Kocąb Certyfikowana mentorka kariery

Rozwijam markę Time4YourCareer, w której:

• Pomagam w wyznaczaniu celów zawodowych i ich realizacji krok po kroku.
  • Wspieram w odkrywaniu potencjału zawodowego i pokazuję, jak go rozwinąć.
  • Dodaję odwagi do działania i pomagam odkryć mocne strony.
  • Wzmacniam pewność siebie.
  • Uczę, jak zbudować efektywny profil na LinkedIn i stworzyć CV, które zachwyci przyszłego pracodawcę.
  • Towarzyszę w procesie zmiany na każdym etapie.

KONTAKT: Time4YourCareer

Cześć, jestem Karolina. Jeśli chcesz dokonać zmiany, ruszyć z miejsca, w którym się znajdujesz i czujesz, że moje doświadczenie rezonuje z Twoimi potrzebami – czekam na Twój kontakt!

Mój styl pracy

Moje usługi kieruję w szczególności do kobiet, które chcą wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z np. urlopem macierzyńskim bądź wychowawczym.  Do kobiet w każdym wieku, które pragną odkryć nową drogę, podjąć się nowego wyzwania, poznać swoje talenty, mocne i słabe strony, w pełni odkryć i wykorzystać swój potencjał, które mają obawy przed zmianą i strach ten powoduje, iż nie podejmują działań. Wyjaśniam, jakie są najnowsze wymogi i trendy na rynku pracy. Pomagam kobietom na nowo uwierzyć w siebie, zwiększyć poczucie własnej wartości i dodaję odwagi do realizowania marzeń w sferze zawodowej.

Moje super moce

Mam ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe. Brałam udział w ponad 20 rekrutacjach i rozmowach kwalifikacyjnych. 16 razy zmieniałam pracę i przez 5 lat prowadziłam własną firmę. Pracowałam w bardzo wielu różnych branżach, głównie w dużych międzynarodowych korporacjach. To pozwoliło mi zdobyć bogate doświadczenie zawodowe i dobrze poznać inne kultury.

Nie boję się ryzyka i życiowych zmian. Mieszkałam w 6 państwach, przeprowadzałam się 17 razy, zwiedziłam 68 krajów, znam biegle 3 jezyki obce. Uczę tego, jak pokonywać strach przed zmianami kobiety, które chcą powrócić do życia zawodowego i rozwinąć skrzydła.

Obszerna wiedza z różnych dziedzin. Poniżej tylko wybrane szkolenia, kursy, studia podyplomowe, które ukończyłam

• akredytowany kurs Change Management Foundation
  • Zaawansowany lean management – wizyta w zakładzie przemysłowym L’oreal
  • studia Lean Lider Manufacturing i Six Sigma Green Belt
  • Agile Project Management w EY Academy
  • Certyfikowany Mentor w Szkole Mentorów Kariery
  • Udział w Konferencji Trenersko–Coachingowej „PROFECTUS”
  • Udział w warsztatach „Zastosowanie facylitacji w procesie zmian w organizacji”oraz „Szkolenia i coaching wobec kryzysu w wymiarach indywidualnym i społecznym”.
  • „Mistrz coachingu” w szkole MERITUM – szkolenie coachingowe z aprobatą ACTP ICF
  • Szkolenie Racjonalna Terapia Zachowaniaz poznawczo-behawioralny program samopomocy emocjonalnej stosowanym między innymi w psychoterapii i w coachingu.