Biznes na start

Biznes na start

Do jednych z większych obaw, jakie nurtują osoby wspierające w karierze można zaliczyć kwestie prowadzenia swojego biznesu. „Czy mam odpowiednie kompetencje? W jaki sposób budować swoją markę osobistą mentora kariery? Jak pozyskiwać klientów? Jak zbudować ofertę? Jak komunikować się z klientem i sprzedawać ofertę? Przecież nie znam się na marketingu i sprzedaży…” .To tylko początek dylematów osób, które rozpoczynają swoją działalność lub są na początku jej drogi.

Co będziesz potrafił po ukończeniu tego poziomu?

Po tym poziomie będziesz pewniej czuł się jako przedsiębiorca – mentor kariery. Będziesz potrafić określić docelowego odbiorcę swoich usług, stworzyć dla niego ofertę, a także przeprowadzić działania marketingowe i sprzedażowe mające na celu zainteresować Twoimi usługami potencjalnego klienta.

Jakie tematy przerabiane są na tym poziomie?

Na poziomie „Biznes mentora kariery” krok po kroku przeprowadzimy Ciebie przez modelowanie swojego biznesu jako mentora kariery. To 4 spotkania z mentorem oraz intensywna samodzielna praca nad swoim biznesem (moduł trwa 4 tygodnie).

Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje INDYWIDUALNE WSPARCIE MENTORINGOWE do wykonanych ćwiczeń (wykładowca daje pisemne uwagi do wykonanych ćwiczeń po każdej części szkolenia)

LISTA BONUSÓW:

E-book działalność nierejestrowana + arkusz prowadzenia rejestru sprzedaży i kosztów. E-book Narzędziownik online Mentora Kariery. Planer kampanii promocyjnej + szablony postów (tylko treść). Instrukcja tworzenia ankiety wraz z szablonem postu (treść).

W trakcie modułu przejdziemy następujące tematy: