Bezpłatne szkolenie 19.10.2022

Jak wykorzystywać swoje zasoby i zacząć zarabiać jako mentorka kariery, czerpiąc satysfakcję ze wspierania innych w zmianach zawodowych

To nieprawda, że w Twoim wieku za późno na nową rolę zawodową.

Że zanim przyjmiesz pierwsze płatne zlecenie, będziesz musiała mieć milion fanów na FB, pisać bloga i mieć swoją stronę internetową.

Wykorzystaj swoje doświadczenie zawodowe, kompetencje, umiejętności, predyspozycje i zacznij dzielić się swoją wiedzą.

Pokażę Ci, czego potrzebujesz, żeby zacząć zarabiać jako mentorka kariery.

Przekonasz się, w jaki sposób możesz zająć się tym, co sprawia Ci radość i satysfakcję, a przy okazji zyskać większą kontrolę nad swoim życiem – pracując z dowolnego miejsca na świecie, bez sztywnych ram, albo łącząc mentoring ze swoją obecną pracą (nie musisz od razu odchodzić z etatu!)

To szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli:

 • Zaczynasz wspieranie innych w zmianie kariery. Pomagasz już innym w tematach zawodowych i mówią, że się do tego nadajesz. Chcesz odważyć się na prowadzenie procesów za wynagrodzenie. Potrzebujesz systemu pracy, narzędzi i odwagi do działania.
 • Już wspierasz innych w rozwoju. Chcesz dołożyć nową usługę do swojej oferty, potrzebujesz uporządkować swoją wiedzę lub rozpocząć pracę z inną grupą odbiorców.
 • Chcesz inaczej. Szukasz nowej drogi dla siebie. Lubisz kontakt z drugą osobą, cieszą Cię sukcesy innych, potrafisz słuchać. Potrzebujesz systemu i praktyki, aby wejść w nową rolę.
 • Lubisz dzielić się wiedzą i doświadczeniem
 • Lubisz pracować z drugą osobą
 • Lubisz słuchać i wyciągać wnioski
 • Chcesz wykorzystywać swoje doświadczenie i umiejętności
 • Sprawiają Ci radość i satysfakcję zmiany i sukcesy innych
 • Chcesz zacząć robić coś, co sprawia Ci przyjemność
 • Szukasz dodatkowego źródła dochodu
 • Chcesz się dalej rozwijać

Podczas bezpłatnego szkolenia:

 • zobaczysz, w jakich miejscach działają mentorki kariery
 • dowiesz się, co jest niezbędne, aby zacząć zarabiać jako osoba wspierająca innych w zmianie zawodowej
 • poznasz patent mentora kariery i przykłady „z życia wzięte”
 • zobaczysz, co (być może) niepotrzebnie Cię blokuje
 • poznasz inspirujące historie mentorek kariery i dowiesz się, jak docierają do klientów
 • przekonasz się, czy jesteś gotowa na podjęcie działania i wykorzystanie swojego doświadczenia
 • poznasz mój sposób na osiągnięcie zawodowej pewności siebie.

Zapisz się teraz!

 • Szkolenie odbędzie się w środę 19.10.2022 o godz. 19.00 i potrwa dwie godziny. Otrzymasz maile przypominające o szkoleniu, a w dniu webinaru pojawi się mail z guzikiem DOŁĄCZ, przez który wejdziesz do pokoju webinarowego
 • Przed szkoleniem otrzymasz kilka niespodzianek m.in CODZIENNIK MENTORKI KARIERY. Cztery maile z opisem różnych sytuacji z przykładami osób w potrzebie zawodowej wraz z propozycją narzędzi, które możesz zaproponować klientowi. Wszystko po to, abyś poznała rolę mentorki kariery i zakochała się w niej, jak ja!
 • Będzie też specjalny QUIZ, pół żartem pół serio. Sprawdzisz, czy rola mentorki kariery jest Twoim przeznaczeniem.

Jestem Gośka. Jestem mentorką kariery i biznesu z ponad 20 letnim, cross funkcyjnym doświadczeniem biznesowym w międzynarodowych korporacjach i polskich firmach. Jestem także marketingowcem, sprzedawcą, liderem, trenerem i wykładowcą. Łączę wiedzę praktyczną potrzebną w rozwoju kariery z kreatywnym szukaniem nowych, zawodowych możliwości.

Prowadzę Szkołę Mentorów Kariery i wspieram tych, którzy wspierają innych w zmianie zawodowej. Uwielbiam dzielić się praktycznym, opartym na wieloletnim doświadczeniu SYSTEMEM pomagającym w przeprowadzeniu zmiany w karierze z punktu A do punktu Z.